.

.

New
7/8 x 18 Шестоаголна Машина Болт А307 Одделение Челик Топло Натопи Галванизиран Челик, Груб Конец, 6 Конец, 7/8-9 x 18

7/8 x 18 Шестоаголна Машина Болт А307 Одделение Челик Топло Натопи Галванизиран Челик, Груб Конец, 6 Конец, 7/8-9 x 18

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Дијаметар-Теми По Инч : 7/8-9. Должина : 18 инчи. А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчиња и прачка со навој со цврстина на истегнување од 60.000 ПСИ. Стандардна Шестоаголна Глава. Шестоаголни завртки се завртки со шестоаголна глава на едниот крај, без лице за миење на површината на лежиштето и вратило со навој на другиот крај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи