.

.

New
Stand ygcbl Stand, Stand Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stare за чадор за да ставите чадор за чадор за чадор, за кофа за украсување на домашни канцеларии во ходникот Фојер

Stand ygcbl Stand, Stand Stand Stand Stand, Stand Stand Stand Stare за чадор за да ставите чадор за чадор за чадор, за кофа

DEN 2532.80

Стока
Во продавницата

Изработени од материјали за издржливост. Залепете, лесна за инсталирање. Без удирање, нема оштетување на wallидот, лесно за расклопување. Уредното складирање го прави домашниот живот поудобен. Решетката за чадори може да се поправи над wallидот на вратата и плакарот, не го зафаќаат вашиот простор. Изработени од материјали за издржливост. Залепете, лесна за инсталирање. Без удирање, нема оштетување на wallидот, лесно за расклопување. Уредното складирање го прави домашниот живот поудобен. Решетката за чадори може да се поправи над wallидот на вратата и плакарот, не го зафаќаат вашиот простор. Добредојдовте во нашата продавница, имаме најразлични стилови на чадор за да изберете. Ако ви требаат повеќе стилови на штандови со чадори, можете да кликнете на мојата продавница, а потоа да одите во мојата продавница за да купам! Име : чадор што може да се примени на : коридори, спални соби, дневни соби, ресторани, хотели, канцеларии, итн. На ефектот на снимање, ќе има одредена разлика во бојата, ве молиме, не купувајте ако имате предвид! Проверете дали информациите за адреса за примање не се во ред пред да поставите нарачка! Ве молиме, проверете ја големината пред Ордето, видете дали може да ги задоволи вашите потреби. Сите димензии се мерат рачно, а отстапувањето (опсегот) е 1-2 см. По приемот на стоката, проверете дали содржината на пакетот е завршена и дали се оштетени. Ако имате какви било прашања по продажбата, ве молиме не грижете се, ве молиме контактирајте го услугата за клиенти што е можно поскоро. Willе имаме професионална услуга по продажбата за да ви одговориме и со нетрпение го очекуваме вашето купување. Време на пренесување : Датумот на подготовка е 1-3 дена, а проценето време на испорака : 12-25 дена. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ќе решиме какви било проблеми поврзани со производот навреме, благодарам!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи