.

.

New
Шарена Лабава Блуза Класични Маици Со Кратки Ракави Врвови За Вежбање Маици О Врат Летни Врвови Излегување Врвови За Жени

Шарена Лабава Блуза Класични Маици Со Кратки Ракави Врвови За Вежбање Маици О Врат Летни Врвови Излегување Врвови За Жени

DEN 827.20

Стока
Во продавницата

82% Полиестер, 18% Спандекс. женски блузи и врвови облечени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење или Миење Раце. ✿Материјал✿ : нашите женски врвови со кратки ракави се изработени од полиестерски материјал. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. ✿Натпревар✿ : Совршен За совпаѓање со вашите фармерки и вашите омилени чевли за да го покажете вашиот личен стил. ✿Ocassion✿ : Совршен За работа, канцеларија, дневни, активности на отворено, шопинг, датуми, забави и какви било други прилики Во Пролет, лето, fall и зима. ✿Избор на повеќебојна шема✿ : постојат различни бои и дезен за да изберете ,тоа ќе направи да изгледате преслатко и шармантно и удобно за носење. Нега На облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Женска Модна Врвна Кошула Ацтеките Со Кратки Ракави Западните Секојдневни Тексас Кошули Елегантни Маици Со Лабав Принт Врвни Секојдневни Маици Женски Пакет : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Ја Сувата Сезона : пролет што добивате : 1 Х женски врв.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи