.

.

New
Тегет Вратоврска Боја Гроздобер Коска Кина Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Симпатична Чинија Подарок Домашен Декор

Тегет Вратоврска Боја Гроздобер Коска Кина Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Симпатична Чинија Подарок Домашен Декор

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

коска кина. Произведено во САД Или Увезено. ❀ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❀ нашите украсни обрасци на чинии се убаво дизајнирани и уникатни, одличен начин да го покажете вашиот личен стил. ❀ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, што може да го направи ѕидот без трага, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. ❀ постојат многу начини за поставување на декоративната плоча, која може да се постави тродимензионално, да се постави на масата со основата или да се закачи, од кои сите се многу убави. ❀ коска кина декоративните плочи се погодни за прикажување во простории за учење, канцеларии, влезови и други места. Се препорачува да се избрише со сува крпа. коска кина. Произведено во САД Или Увезено. ❀ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❀ нашите украсни обрасци на чинии се убаво дизајнирани и уникатни, одличен начин да го покажете вашиот личен стил. ❀ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, што може да го направи ѕидот без трага, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. ❀ постојат многу начини за поставување на декоративната плоча, која може да се постави тродимензионално, да се постави на масата со основата или да се закачи, од кои сите се многу убави. ❀ коска кина декоративните плочи се погодни за прикажување во простории за учење, канцеларии, влезови и други места. Се препорачува да се избрише со сува крпа. Дали барате омилена декорација на домот?Оваа висококвалитетна декоративна чинија во кина сигурно ќе биде хит.Уметнички дизајн на печатење, извонредна графика.Оваа коска кина декоративна плоча е одличен избор За Роденден, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот на Благодарноста, Велигден, Божиќ! Izes 4 големини : 6 Инчи-Дијаметар 15,4 см/6,1 инчи, Дебелина 1,7 см/0,7 инчи.7 Инчи-Дијаметар 18см/7.7 инчи, Дебелина 2см/0.8 инчи.8 инчи - Дијаметар 20,7 см/8,7 инчи, Дебелина 2см/0,8 инчи.10 инчи - Дијаметар 25,7 см/10,1 инчи, Дебелина 2,7 см/1,1 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи