.

.

New
Лалафина 6 парчиња Барети Игла Клип Страна Боби Жени Шноли Бонбони Светки Виножито Девојки Коса Предвремени За Клипови Мода Боја Светки Тресне Сјајот

Лалафина 6 парчиња Барети Игла Клип Страна Боби Жени Шноли Бонбони Светки Виножито Девојки Коса Предвремени За Клипови Мода

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

МОДНИ КЛИПОВИ за КОСА Модата и извонредниот дизајн ве прават да се издвоите од толпата и да го привлечете вниманието на луѓето. КЛИПОВИ ЗА КОСА ОД ВИНОЖИТО Модата и извонредниот дизајн ве прават да се издвоите од толпата и да го привлечете вниманието на луѓето. СЈАЈ КЛИПОВИ ЗА КОСА ЗА ДЕВОЈКИ КЛИП ЗА КОСА ВИНОЖИТО ШНОЛИ ИГЛИЧКИ ЗА КОСА СВЕТКИ ШНОЛИ ШНОЛИ БОНБОНИ ВО БОЈА НА БОНБОНИ КЛИПОВИ за КОСА Навистина одличен прекрасен подарок за вашите женски пријатели и семејства. Боби пин главно изработени од издржлив материјал. трајна и долготрајна употреба. Главно изработени од издржлив материјал. трајна и долготрајна употреба. МОДНИ КЛИПОВИ за КОСА Модата и извонредниот дизајн ве прават да се издвоите од толпата и да го привлечете вниманието на луѓето. КЛИПОВИ ЗА КОСА ОД ВИНОЖИТО Модата и извонредниот дизајн ве прават да се издвоите од толпата и да го привлечете вниманието на луѓето. СЈАЈ КЛИПОВИ ЗА КОСА ЗА ДЕВОЈКИ КЛИП ЗА КОСА ВИНОЖИТО ШНОЛИ ИГЛИЧКИ ЗА КОСА СВЕТКИ ШНОЛИ ШНОЛИ БОНБОНИ ВО БОЈА НА БОНБОНИ КЛИПОВИ за КОСА Навистина одличен прекрасен подарок за вашите женски пријатели и семејства. Боби пин главно изработени од издржлив материјал. трајна и долготрајна употреба. Главно изработени од издржлив материјал. трајна и долготрајна употреба. Пакет Листа 6 х Карактеристики на клип за коса-Лесен за носење за време на патување или излегување клипови за коса од виножито. - Главно изработени од издржлив материјал. издржлива и долгорочна употреба тресок клип за девојки. - Модата и извонредниот дизајн ве прават да се издвоите од толпата и да ги привлечете очите на луѓето сјај клипови за коса за девојки Клип За Коса Со Клип За Виножито светки за коса иглички за коса школки шноли за коса шноли во боја на бонбони клипови за коса. - Материјал : клипови за коса Од Метални И светки. - Навистина одличен прекрасен подарок за вашите женски пријатели и семејства модни клипови за коса. - Големина : Околу 7, 7х3, 1х1см боби пин. - Боја : Шарени коса клип за девојки. - Неопходна декорација за разубавување на стилот и изгледот на вашата коса.Опис на стокатабоби игла предметот е премиум комплет за шноли, кој главно е изработен од издржлив материјал.тресне клип за девојки со нежен и исклучителен дизајн и лесен за употреба, тоа е навистина прекрасен подарок за вашите женски пријатели и семејства.клипови за коса од виножито дали сакате да најдете шик клипови за коса за да го разубавите вашиот монотон стил на коса? Тогаш ова е одличен и најдобар клип за коса за вас.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи