.

.

New
Uqiangy Носителот Нерѓосувачки Тоалет Четка Монтирање Стакло Модерен Ѕид Челик Матирани &засилувач; Четка Домаќинство &засилувач; Организаторите Предиво Организатор

Uqiangy Носителот Нерѓосувачки Тоалет Четка Монтирање Стакло Модерен Ѕид Челик Матирани &засилувач; Четка Домаќинство &засилувач;

DEN 151.84

Стока
Во продавницата

Тркалезна Ѕидна Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Од Матирано Стакло. Издржлив И Практичен. 1x Држач За Четка за Тоалет. Лесен За Инсталирање. Материјал : Нерѓосувачки Челик, ПП, АПС. Држач Нерѓосувачки Тоалет Четка Монтирање Стакло Модерен Ѕид Челик Матирано И Четка Домаќинство И Организатори Предиво Организатор Складирање1x Држач За Четка За Тоалет Лесен за инсталирање.Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдобриот ефект на чистење.Издржлив и практичен.Ѕид монтиран дизајн, место.Материјал : Нерѓосувачки Челик, ПП, Апсвери погодно за употреба.Тркалезна Ѕидна Четка за Тоалет и Држач за Четка за Тоалет Од Матирано Стакло.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи