.

.

New
Wanayou женски 2-3 Пакет Компресија Кошула Сува Одговара Долг Ракав Трчање Атлетски Маица Тренингот Блузи

Wanayou женски 2-3 Пакет Компресија Кошула Сува Одговара Долг Ракав Трчање Атлетски Маица Тренингот Блузи

DEN 575.84

Стока
Во продавницата

进口. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Женските Врвови За компресија Се Вклопуваат за сите временски услови и сезони (Ослободува топлина и ја отстранува влагата со ладен сув ефект). Ладно и Суво : лесната ткаенина што дише ја отстранува влагата од вашата кожа и брзо се суши за дополнителна удобност, ве одржува ладни и суви при трчање или вежбање. Мека и Лесна Ткаенина : спортската кошула со долги ракави за жени е изработена од 85% Полиестер, 15% Спандекс,изгледа мазно, удобно и дише. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Совршена За Спорт : женската кошула со долги ракави Е Погодна за сите активности на отворено. кампување, трчање, јога, фитнес, риболов, пешачење, патување, планинарење, фитнес вежба секакви видови sports.It е најдобар подарок за жена, девојка и сестра секој. атлетските кошули со долги ракави за жени комбинираат врат На Екипажот, совршена должина и Течен Заоблен Раб и за вежбање и за слоевитост под елек, јакна, пилинг/униформни врвови. 进口. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Женските Врвови За компресија Се Вклопуваат за сите временски услови и сезони (Ослободува топлина и ја отстранува влагата со ладен сув ефект). Ладно и Суво : лесната ткаенина што дише ја отстранува влагата од вашата кожа и брзо се суши за дополнителна удобност, ве одржува ладни и суви при трчање или вежбање. Мека и Лесна Ткаенина : спортската кошула со долги ракави за жени е изработена од 85% Полиестер, 15% Спандекс,изгледа мазно, удобно и дише. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Совршена За Спорт : женската кошула со долги ракави Е Погодна за сите активности на отворено. кампување, трчање, јога, фитнес, риболов, пешачење, патување, планинарење, фитнес вежба секакви видови sports.It е најдобар подарок за жена, девојка и сестра секој. атлетските кошули со долги ракави за жени комбинираат врат На Екипажот, совршена должина и Течен Заоблен Раб и за вежбање и за слоевитост под елек, јакна, пилинг/униформни врвови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи