.

.

New
ПОБРЗАЈТЕ Шминка Отстранувач На Лице Памук - Лице Памук Памучни Влошки Шминка Памучни Влошки И Кругови Совети Отстранувач Влошки, Лицето Почиста за Памучни Влошки

ПОБРЗАЈТЕ Шминка Отстранувач На Лице Памук - Лице Памук Памучни Влошки Шминка Памучни Влошки И Кругови Совети Отстранувач Влошки,

DEN 93.28

Стока
Во продавницата

Со деликатна кутија за складирање, многу чиста и погодна за складирање. Спецификации : Тип : Материјал За Памучна Подлога : Количина На Чист Памук : 1 х Кутија од 150 парчиња Памучни Влошки Големина На Кутијата За Пакување : Прибл. Погоден за нега на кожата, средство за отстранување шминка, шминка, лак, бришење скапоцености и други намени. Погоден за нега на кожата, средство за отстранување шминка, шминка, лак, бришење скапоцености и други намени. Изработен од природен памучен материјал без никакви адитиви, мека и удобна текстура.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи