.

.

New
Ајкула шема, отпечатена вечера за еднократна употреба на салфетка, совршена за свадби коктел Божиќни вечери за салфетки за забави Декоративни 2 компјутери

Ајкула шема, отпечатена вечера за еднократна употреба на салфетка, совршена за свадби коктел Божиќни вечери за салфетки за забави

DEN 1289.60

Стока
Во продавницата

♬ Ако сте ги купиле нашите салфетки за ткаенини и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе дадете се од себе за да ви помогнеме да го решиме проблемот во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. ♬ Модни калико салфетки се изработени од 100% висококвалитетен полиестер. Салфетки со лесна и издржлива ткаенина може да се рециклираат, да се тркалаат и да бидат лесни за складирање, светлина во тежина, мала по големина и лесен за носење. ♬ Димензии : 18,7 x 18,7 инчи (47,5 x 47,5 см). Оваа салфетка за крпа е совршена за вашите душеци за маса и пласмани, а исто така е многу погодна за рачни крпи. Изгледа совршено на масата или пласматот во вашиот симпатичен и топол дом. ♬ Нашите салфетки за крпа користат технологија за печатење со висока дефиниција, исклучителни обрасци, еднострано печатење со целосна рамка, многу живописни и светли бои за печатење нема да исчезнат. Додавањето на допир на елеганција на вашата маса ќе помогне да се подобри вашето искуство за јадење и дополнително да се подобри привлечноста на табелата. ♬ Оваа салфетка од крпа може да ја истакне вашата уникатност и елеганција. Погоден е за семејно јадење, празнични вечери, свадби, роденденски забави, банкети и забави, итн., За да купите совршен подарок за вашата маса! На родендени, домаќинство, Денот на вineубените, Божиќ, Нова Година, секој празник, дајте им на вашите најдобри пријатели и семејство убав подарок. Платно салфетки за салфетки за салфетки за салфетки што се перат за повторно користење за свадба за домашни празнични забави.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи