.

.

New
X-DREE 4mm Ширина 164ft Должина Еднострана Електрична Изолирана Леплива Лента Црна (Cinta adhesiva aislante conislamiento electrico, lado nnico, 4 mm de ancho, 164 пити, негро

X-DREE 4mm Ширина 164ft Должина Еднострана Електрична Изолирана Леплива Лента Црна (Cinta adhesiva aislante conislamiento electrico,

DEN 1600.00

Стока
Во продавницата

Земја На Производство : КИНА; Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Нето Тежина : 17гр; Содржина На Пакетот : 1 х Леплива Лента. Главна Боја : Црна; Ширина На Лента : 4мм/0,16". Должина на лента : 50 Метри/164 стапки(Надолжност де ла синта : 50 метра / 164 пити. Име на производот : Леплива Лента(Номбре дел продукто : цинта адхезива. Земја На Производство : КИНА; Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Нето Тежина : 17гр; Содржина На Пакетот : 1 х Леплива Лента. Главна Боја : Црна; Ширина На Лента : 4мм/0,16". Должина на лента : 50 Метри/164 стапки(Надолжност де ла синта : 50 метра / 164 пити. Име на производот : Леплива Лента(Номбре дел продукто : цинта адхезива. Ширина од 4мм 164 стапки Должина Еднострана Електрична Изолирана Леплива Лента Црниздржлива еднострана лента која лесно се монтира и се олупи рачно.Висока цврстина на истегнување и агресивна адхезија.Може да издржи сечење и абење, со отпорност, карактеристики на изолација и отпорност на висока температура.Широко се користи Во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациониот завој. Опис На Шпанскиинта адхезива аисланте конисламиенто електрико, ладо унико, 4 мм де анчо, 164 пити, негропаис Де Фабрикасион : КИНА; Материјал : Петпесо нето : 17 г; Контенидо дел пакет : 1 х цинта лепиваколор директор : Негро; Анчо де ла цинта : 4мм / 0,16' 'лонгитуда де ла цинта : 50 метроа / 164 пиесномбре дел продукто : цинта адхезива.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи