.

.

New
Рустикален цвет знак дрво wallид wallид виси декор смешен цвет украс дрвен декоративен плакета знак за flowersубители на цвеќиња дома фарма куќа градина надворешна декор?

Рустикален цвет знак дрво wallид wallид виси декор смешен цвет украс дрвен декоративен плакета знак за flowersубители на цвеќиња

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

【Премиум материјал Соодветна големина】 знакот на дрво е изработен од печатење на дрво од падолија, печатење со цврсто дрво. Тоа е лесна, безбедна, цврста, трајна за употреба и тешко е да се оштети, што лесно ќе ја осветли вашата домашна декорација, ќе донесе топла, поканувачка завршница во вашиот дом. Неговата големина мери приближно. 10 x 5 инчи, што е лесно да се забележи од други и идеално да се биде украс за влезната врата, тремот, кујната или другите места. 【Лесно за поставување】 Постојат две резервирани дупки и бесплатно јаже на секој знак што е лесно да се обеси на која било wallидна површина, како на куките на wallидот, вратите, рачките на вратите и фиоките, итн. Може да се стави и на табела, биро или бројач за да го испрскате, заедно со цветни и украсни дисплеи, парчиња од маса или столици, итн. 【Разновидни употреби】 Можете да го обесувате знакот на влезната сала, на вратата на детската соба, спалната соба, дневната соба, мијалницата, просторијата за миење садови, мијалницата, просторијата за миење садови, мијалницата, просторијата за миење садови, мијалницата, просторијата за миење садови, мијалницата, просторијата за миење садови, мијалницата, просторијата за миење садови, бања Кујна врата, или влез во канцеларијата, студио, кафе бар каде и да сакате. Погоден е за какви било сезони, исто така се применува за повеќето фестивали, како што се Божиќ, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на вineубените и повеќе. 【Добар избор за подарок】 Не само за себе, овој производ е одличен подарок за пријатели, најдобри, соработници, член на семејство, значајно друго. Може да биде подароци за домаќинство што можете да ги дадете. Персонализирани, уникатни и незаборавни!. 【Добредојдовте на вашите гости】 Нашите дрвени знаци се дизајнирани со различни обрасци и позитивни понуди што ги поздравуваат сите. Не само што може да ги поздрави вашите гости и семејства, давајќи им чувство да бидат важни, туку и можат да ја украсат вашата куќа, додавајќи среќна атмосфера. Нашите декоративни знаци на добредојде се изработени од многу издржливи цврсти материјали од дрво Паулоунија кои се безбедни и издржливи за употреба. Дизајнерскиот концепт е да се создадат wallидни уметности, табели со врвни плакети и знаци на домашен декор кои му даваат на местото уникатен и личен допир. Тие можат да имаат смешна тема, необична шега или инспиративна позитивна изрека. Дрвените знаци се погодни за внатрешна или надворешна употреба, вклопуваат повеќето места и лесно се поставуваат во дневни соби, бањи, семејни простории, подрум, кујна, тремот, балкон или градина, итн. Во секоја прилика, кој било простор, дека вие Погледнете Fit, покажете ги вашите естетски и стил. Тие можат да работат како декорација за Денот на мајките, Божиќ, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на вineубените итн. Тоа е идеален подарок за домаќинство, свадба и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи