.

.

New
Маска Еластична Лента Маски За Очи За Жени И Мажи Меки Удобни Навлаки За Очи Со Врзани Очи Спијат Многу Смешно

Маска Еластична Лента Маски За Очи За Жени И Мажи Меки Удобни Навлаки За Очи Со Врзани Очи Спијат Многу Смешно

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Премиум кожа : , сенка за очи која е природна безопасна за телото и нетоксична, удобна за носење. извонредна во нормална маска. Дизајнот овозможува маската да има убава тродимензионална, создавајќи зачудувачко моделирање на лице. Исклучителна изработка : секси и мистериозен изглед. Изградете привлечност околу вашиот скриен идентитет со различни маски во форма. Совршен за ноќта на Вештерките, забава со маскенбал, костими, забава за косплеј, божиќ, карневал, Велигден, ноќен клуб, матурски, настан и така натаму, ве прават привлечни на забавата. некои .различно, ако не одговара на вашето лице, ве молиме контактирајте не во секое време за враќање или враќање. Премиум кожа : , сенка за очи која е природна безопасна за телото и нетоксична, удобна за носење. извонредна во нормална маска. Дизајнот овозможува маската да има убава тродимензионална, создавајќи зачудувачко моделирање на лице. Исклучителна изработка : секси и мистериозен изглед. Изградете привлечност околу вашиот скриен идентитет со различни маски во форма. Совршен за ноќта на Вештерките, забава со маскенбал, костими, забава за косплеј, божиќ, карневал, Велигден, ноќен клуб, матурски, настан и така натаму, ве прават привлечни на забавата. некои .различно, ако не одговара на вашето лице, ве молиме контактирајте не во секое време за враќање или враќање. Користете маска за спиење за да ја блокирате светлината за подобар сон напладне или навечер! Помогнете му на вашето спиење и продолжете да спиете особено ако имате зафатен партнер кој сака да чита или гледа телевизија. Луксузниот свилен сатенски сон со врзани очи доаѓа спакуван и подготвен за подарување на себе или на некој посебен! Материјалот за дишење е погоден за сите сезони.некои .различно, ако не одговара на вашето лице, ве молиме контактирајте не во секое време за враќање или враќање.Премиум кожа : , сенка за очи која е природна безопасна за телото и нетоксична, удобна за носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи