.

.

New
Ликсада Титаниум Долга Лажица Со Полиран Сад Кампување Долга Рачка Лажица Отворен Пикник Ранец Рамни Садови

Ликсада Титаниум Долга Лажица Со Полиран Сад Кампување Долга Рачка Лажица Отворен Пикник Ранец Рамни Садови

DEN 1203.20

Стока
Во продавницата

●Ултра Лесен Титаниум●лесна и издржлива конструкција од легура на титаниум, издржлива и отпорна на ' рѓа, погодна за надворешна употреба. ●Практична Долга Рачка ● Со долга рачка, лесно може да стигне до аглите на шишето. ●Полирана Површина ● Полиран сад Со рамна глава, мазен на допир, лесен за чистење и нема да ја меле устата. ●Дупка За јаже ● има дупка во рачката за лесно прицврстување на приврзок за клучеви или карабин. ●Преносливиот q Доаѓа со торбичка за врвки за лесна преносливост. Совршен за домашна и надворешна употреба, како што се кампување, пешачење, ранци, излети, скари и многу повеќе. Титаниум конструиран, нетоксичен за безбедна употреба. Супер лесен за практично извршување. Не е лесно да се скрши за долгогодишна услуга. Дојдете со торбичка за практично носење. Материјал : Титаниум. Големина : . Секач : 18.6 * 1.6 см / 7.3 * 0.6 во. Лажица : 16.1 * 3.6 см / 6.3 * 1.4 во. Вилушка : 16.3 * 2.2 см / 6.4 * 0.8 во. Спорк : 16.1 * 3.6 см / 6.3 * 1.4 во. Спорк со отворач за шишиња : 16,2 * 3,7 см / 6,3 * 1,4 инчи. Лажица со отворач за шишиња : 16,2 * 3,7 см / 6,3 * 1,4 инчи. 1 * Лажица. 1 * Торбичка За Складирање. Конструиран титаниум, нетоксичен, тежок и не е лесен за кршење за безбедна и долготрајна употреба. Супер лесен за практично носење за време на кампување на отворено, пешачење и СКАРА. Функција : . Спецификација : . Пакет листа : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи