.

.

New
Халао Џон Прине Перница Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата

Халао Џон Прине Перница Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата

DEN 1368.00

Стока
Во продавницата

Полиестер. Полиестер.Изработени Од Кадифен Ткаенина,Мека И Удобна. 18 Х 18 Инчи(Перница Вметнете Не Се Вклучени).Погоден За Перница И Фрли Перница.Невидлив Квалитет Патент. Капакот На Навлаката За Перници Е Исто Така Совршен Подарок За Одмор,Роденден Или Затоплување На Куќата Итн. Дома,Спална Соба,Кревет,Дневна Соба,Софа,Кауч,Клупа,Под,Канцеларија,Стол,Автомобил,Забава,Свадба,Трпезарија, На Отворено И Така Натаму.Овие Навлаки За Перничиња Може Совршено Да Се Совпаднат Со Сите Видови Мебел. Ако Имате Какви Било Прашања,Ве Молиме Контактирајте Не И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Полиестер. Полиестер.Изработени Од Кадифен Ткаенина,Мека И Удобна. 18 Х 18 Инчи(Перница Вметнете Не Се Вклучени).Погоден За Перница И Фрли Перница.Невидлив Квалитет Патент. Капакот На Навлаката За Перници Е Исто Така Совршен Подарок За Одмор,Роденден Или Затоплување На Куќата Итн. Дома,Спална Соба,Кревет,Дневна Соба,Софа,Кауч,Клупа,Под,Канцеларија,Стол,Автомобил,Забава,Свадба,Трпезарија, На Отворено И Така Натаму.Овие Навлаки За Перничиња Може Совршено Да Се Совпаднат Со Сите Видови Мебел. Ако Имате Какви Било Прашања,Ве Молиме Контактирајте Не И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Кога Ќе Се Гнездите На Софата,Можете Да Се Потпрете На Неа;Кога Размислувате За Работи,Можете Да Го Држите; Перници За Стол,Перници За Автомобили И Внатрешни Украси.Може да се Користи Во Секоја Соба-Спална Соба,Гостинска Соба,Детска Соба,Рекреативно Возило,Куќа За Одмор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи