.

.

New
СИНО-СКАЈ [2-Еез ] За Заштитник НА Екранот НА Часовникот GMW-B5000, 2,5 D Заоблени Рабови 9h Премиум Вистински Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Против Гребење, без меурч

СИНО-СКАЈ [2-Еез ] За Заштитник НА Екранот НА Часовникот GMW-B5000, 2,5 D Заоблени Рабови 9h Премиум Вистински Заштитник На

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ќе добиете заштитник на екранот од калено стакло од 2 Парчиња ЗА GMW-B5000/GMW-B5000-1 JF/GMWB5000 /gmw-b5000d-1 GMW-B5000 KL. Отпорен На гребење : Заштитникот На Екранот Од Калено Стакло може ефикасно да го заштити вашиот уред од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. 2.5 Г Заоблени Рабови : овој заштитник на екранот е изработен со заоблени рабови за да обезбеди безбедно и подобрено држење, заедно со мазно чувство на сите рабови. Висок одговор : одржувајте го оригиналното искуство на допир. Лесна Инсталација : заштитник за стаклен екран без меурчиња за Часовник ќе ја олесни инсталацијата, како и детални упатства за инсталација и сите потребни додатоци. 24 Часовна Услуга За Клиенти : Секогаш кога имате какви било проблеми на Нашиот заштитник На Екранот На Часовникот, ве молиме контактирајте не преку порака. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Направено од Калено Стакло Калено стакло заштитник на екранот беше подложен на повеќе од 3 часа третман со висока температура, тоа ќе обезбеди подобра заштита за вашиот уред од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. Висока Транспарентност И Висок Одговор Сопствената 99,9% транспарентност ја зачувува оригиналната осветленост на екранот. Можете да уживате во одлично искуство за гледање со одржување на оригиналното искуство на допир. 2,5 Г Заоблени Рабови Изработени со заоблени рабови за да обезбедат безбедно и подобрено држење, заедно со процес на калење на стаклото за филм отпорен на кршење. Исто така, ќе обезбеди непречено чувство на рабовите. Дамки И Отпорни На Отпечатоци хидрофобниот олеофобен слој во голема мера го штитат Вашиот Часовник од дамки и отпечатоци од прсти. Лесен Пакет За Инсталација кој доаѓа со детални упатства за инсталација и сите потребни додатоци,што ќе ја направи вашата инсталација комплетна за неколку минути. Пакетот Вклучува : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи