.

.

New
Три Начин Воздушна Четка Фитинг Додатоци 1/8 Воздушен Сепаратор Заеднички Конектор За Воздушна Четка И Воздушна Пумпа Врска

Три Начин Воздушна Четка Фитинг Додатоци 1/8 Воздушен Сепаратор Заеднички Конектор За Воздушна Четка И Воздушна Пумпа Врска

DEN 552.00

Стока
Во продавницата

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : тринасочните делови за пиштоли за прскање се изработени од висококвалитетни материјали, издржлив и долг работен век. ТРИ ПРИКЛУЧОЦИ ЗА ЦЕВКИ : Една воздушна пумпа може да поврзе три цевки истовремено, што може да го реши проблемот што една воздушна пумпа може да поврзе само една цевка, што е погодно за пријателите кои користат повеќе пиштоли за прскање во исто време. ПРИЛАГОДЛИВОСТ : волуменот на воздухот може да се прилагоди според вашите сопствени преференции при користење. Волуменот на гасот може да се прилагоди по потреба, што е погодно за употреба. 1/8 " ВНАТРЕШНА и НАДВОРЕШНА НИШКА : овој додаток има 1/8 внатрешни и надворешни навои и е специјален конектор за пиштоли и мини воздушни компресори. ШИРОКО ПРИМЕНА : тринасочните додатоци за пиштоли за прскање се широко користени во пиштоли за прскање и приклучоци за воздушна пумпа и се погодни за практични додатоци за пиштоли за прскање за компресори, пиштоли за прскање, црева, разделувачи на црева и колектори. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластика + Метална Боја : Како Што Покажува Сликата Големина : Прибл. 6.5 * 5.8 см / 2.6 * 2.3 Во Пакетот Листа : 1 * Три Начин Воздушна Четка Фитинг.

Карактеристики на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic + Metal
Color:
As picture show
Size:
Approx. 6.5 * 5.8cm / 2.6 * 2.3in 
Package List:
1 * Three Way Airbrush Fitting :
Свеж

Поврзани производи