.

.

New
ЛГБТ гордост дрвени врамени знаци Виножито вибрафон добредојде знак фарма куќа гордост и горда wallидна уметност што виси фарма куќа за украсување плакета за ЛГБТК ?

ЛГБТ гордост дрвени врамени знаци Виножито вибрафон добредојде знак фарма куќа гордост и горда wallидна уметност што виси фарма

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Големина за украсување ➤ 12х12 во големина е совршена за украс за дневна соба, декор за гостински простории или декор за влегување. Исклучителен материјал ➤ Направено од високо квалитетно дрво, премиум материјали обезбедуваат лесна, но цврста структура. Рустичната рамка ќе биде прекрасен декор на идот. Лесно да се обеси или да застане ➤ Претходното инсталирање на висечки куки го прави овој декор на wallидот од дрво лесен за монтирање, а исто така е во состојба да застане на маса, полица, кабинет и насекаде. Класичен декор на фармата-насочена кон едноставната естетика на домот во стилот на фарма, нашиот знак за дрво, комбинира фарма и модерен стил со личност и малку минимализам. Тоа ќе направи одлична годишнина или подарок за домаќинство за пријателите и семејството. Услуга по продажбата ➤ Ако кој било дел од примената ставка е помалку од совршена, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ќе дадеме се од себе за да го решиме проблемот во рок од 16 часа. Големина за украсување ➤ 12х12 во големина е совршена за украс за дневна соба, декор за гостински простории или декор за влегување. Исклучителен материјал ➤ Направено од високо квалитетно дрво, премиум материјали обезбедуваат лесна, но цврста структура. Рустичната рамка ќе биде прекрасен декор на идот. Лесно да се обеси или да застане ➤ Претходното инсталирање на висечки куки го прави овој декор на wallидот од дрво лесен за монтирање, а исто така е во состојба да застане на маса, полица, кабинет и насекаде. Класичен декор на фармата-насочена кон едноставната естетика на домот во стилот на фарма, нашиот знак за дрво, комбинира фарма и модерен стил со личност и малку минимализам. Тоа ќе направи одлична годишнина или подарок за домаќинство за пријателите и семејството. Услуга по продажбата ➤ Ако кој било дел од примената ставка е помалку од совршена, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ќе дадеме се од себе за да го решиме проблемот во рок од 16 часа. Функција : Цврсто дрво рамка.UV Печатење Textretro Exelease и едноставно за украсување : Боја : Како слики покажуваат : 1 парчиња материјал : Вудпаж за дрво вклучува : 1 x Рустикален украс за украси на фарма : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Боите може да постојат мала разлика Поради различни екрани. Ако кој било дел од примената ставка е помалку од совршен, ве молиме контактирајте со нас преку е -пошта, ќе дадеме се од себе за да го решиме проблемот во рок од 16 часа. “.

Карактеристики на производот

Color:
as pictures show
Quantities:
1 piece
Material:
wood
Package includes:
1 x Rustic farmhouse decor:
Warm prompt:
Manual measurement, please allow slight errors on size.:
The colors may exist slight difference due to different screens.:
If any part of your received item is less than perfect, please contact us via email, we will do our best to solve the problem within 16 hours. :
Свеж

Поврзани производи