.

.

New
Рачно изработен Ѓердан-Инспиративно Писмо Накит Поговорки Подарок Библиски Стих Поговорки Подарок За Накит За Нејзиниот Ѓердан Изреки 31: 25 Подарок За Крштевање Кр

Рачно изработен Ѓердан-Инспиративно Писмо Накит Поговорки Подарок Библиски Стих Поговорки Подарок За Накит За Нејзиниот Ѓердан

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

Вклучува кутија за подароци. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата ќерка. Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да се лупат. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). Совршено е за луѓе со чувствителна кожа. Не можеш да ставиш цена на значајни подароци. # Секоја нарачка ДОАЃА СО убава кутија за подароци БЕСПЛАТНО. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. Обичај Направен во САД. Со малку грижа, нашиот накит ќе трае долго време. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Време на производство : 3-5 работен ден време на Испорака : 3-5 работен ден. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи