.

.

New
Pepmune Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај Симпатична 3d Астронаут Штанд Дизајн Камера Заштита Shockproof Мека Задниот Капак За apple iPhone 12 Мини Телефон Случај Сјајот Сина

Pepmune Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај Симпатична 3d Астронаут Штанд Дизајн Камера Заштита Shockproof Мека Задниот Капак

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

[Гламурозен Сјај] Додадете малку сјај на вашиот i Phone 12 Мини со нашата луксузна футрола за телефон со сјај. [Двојна Функционалност] нашиот случај е лесен за инсталирање и може да се користи и како сјајна кутија и како јасен случај. Едноставно отстранете ја сјајната хартија кога сакате јасен изглед или користете ја како платно за да ги прикажете вашите омилени фотографии. [Практична Функција На Штандот] Нашиот шик држач е лесен за инсталирање и може да се постави насекаде на куќиштето, овозможувајќи ви да ги ослободите рацете кога сте зафатени за да можете лесно да го користите телефонот дури и кога двете раце се зафатени. [i Phone 12 Мини Случај Caseетски] нашиот уникатен дизајн не само што додава шарм на вашиот телефон, туку обезбедува и силна заштита од нечистотија, гребнатини и апсорпција на удари. Подобрениот браник ефикасно го штити телото на вашиот телефон. [Совршено Прецизно] Сите дупки се правилно поставени за лесен пристап до звучникот, портата за полнење и копчињата. Браникот ги покрива копчињата на телефонот за да ги одржува чисти за време на секојдневната употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи