.

.

New
Gymco Sport носи жени Stormbreaker - Sportsенски спортски шорцеви со технологија на пот, салата за тренинг.

Gymco Sport носи жени Stormbreaker - Sportsенски спортски шорцеви со технологија на пот, салата за тренинг.

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

92% полиестер, 8% ликра. Увезени. Повлечете го затворањето. УВ заштита и технологија за да ја избришат потта и да спречат мириси. Стил : Овие шорцеви за жени, со мека и удобна еластична лента, лабава, опуштена, обична и класична. Течност за отвратител на течности, ја одвраќа вашата пот, како и лесен дожд. Дизајн : Ние ги дизајниравме овие спортски шорцеви да ги забрзаат или забават кога трчаат. Измијте со ладна вода.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи