.

.

New
Arcee фарол, 1000 лумен за полнење тврда капа магнетна фенерче, лесна светлина за глава за кампување, трчање, риболов, пешачење, поправка на автомобили, итни случаи, дода?

Arcee фарол, 1000 лумен за полнење тврда капа магнетна фенерче, лесна светлина за глава за кампување, трчање, риболов, пешачење,

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

✅ Светла тежина и удобна : За разлика од другите тешки фарови на пазарот, овој лесен фарови е само 2,85 мл што е поудобно за носење и лесен за носење. ✅ Копче за опрема со едноставна операција : Овој LED фајноста доаѓа со прилагодлива лента за лента за глава за прицврстување и удобно вклопување.Super Bright : Оваа ултра-светло светло за шлем на капакот на Хард емитува Макс 1000 моќен лумен со супер светла XPG LED и извор на светлина на пајажина, лесно осветли цел шатор и пат, дури и планината. Префрлете се помеѓу режимите за осветлување со едно копче и удобно полнете ја батеријата без потребно расклопување. Одвојната светлина е компактна и лесна, со тежина само 2,85 мл со вклучена батерија. Arcee l во форма на l фајл xpg+пајажина со максимална осветленост од 1000 лумени на над 100 m фрлање на зрак. Magmagnetic & Deverable Furgy за повеќекратни намени : Оваа лесна предводена светлина доаѓа со силна магнетна основа и стегач, може да се прикачи на која било метална површина или стегач до џеб за многу апликации : трчање на отворено, патеки за велосипедизам, одење на куче, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќевања, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни пешаци, ноќни часови, ноќни пешаци, ноќни часови, ноќни часови, ноќни часови, ноќ Како материјали за риболов, или додатоци за тврда капа за градежна кацига, инспекција на автомобили, опстанок, невреме, ураган и вонредни состојби. Немојте да останете во мракот уште еднаш! Овие LED фарови што се лесни за корисниците за возрасни се дизајнирани за лесна употреба и работа. И има вградена батерија што може да се полни 800m Ah, нема потреба да чекате за целосно полнење или замена на батеријата. Type C полнење : На фарот што може да се надополнува со ажурирано полнење од типот Ц што е издржливо и побрзо. Во кој било режим, нема операција за 5 секунди, можете да ја исклучите светлината директно, без возење велосипед низ сите режими. Крајната мултифункционална светлина, заградата за брзо одвојување на фарот ви овозможува лесно да ја ротирате фенерчето на лентата за глава за да осветлите под секој агол. Вклучени батерии. Идеален подарок за Денот на таткото, дечко, инженер итн. Оваа преносна фенерче доаѓа со отстранлив клип кој проширува широка апликација. Xpg/ cob/ xpg+cob режим/ исклучен. Индикаторот за батерија ќе ви помогне да ја совладате употребата на батеријата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи