.

.

New
Заштитно Куќиште Јасно Компатибилно Со iPhone 7, [Заштита од Воено Одделение] Тенок Цврст Хибриден Tpu Отпорен На Удари Капка Браник Заштитни Капаци Капак На Обвивката Н

Заштитно Куќиште Јасно Компатибилно Со iPhone 7, [Заштита од Воено Одделение] Тенок Цврст Хибриден Tpu Отпорен На Удари Капка

DEN 212.00

Стока
Во продавницата

Нашиот тенок случај е совршено компатибилен Компатибилен со i Phone 7 и цврсто се вклопува над телото.(Известување! ! ! : Поради големиот број модели, сликите на некои модели не се направени, ве молиме погледнете го моделот на насловот.). Куќиштето е изработено од јасен поликарбонат и флексибилни материјали, неговата тенка форма лесно се лизга во и надвор од џебовите додека рабовите ви даваат самоуверено држење Додека Се Јавувате, Пишувате Пораки, Играте И Селфи. Куќиштето подигна рамки за подигнување на екранот и камерата од рамни површини и спречување на кршење или гребење на екранот и камерата. Сите карактеристики и исечоци на копчињата се таму каде што треба да бидат, оставајќи многу простор околу исечоците Компатибилни со лесно поврзување. Цврсто се вклопува на вашиот телефон. Ако имате било какви прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не Преку Е-пошта. Нашиот тенок случај е совршено компатибилен Компатибилен со i Phone 7 и цврсто се вклопува над телото.(Известување! ! ! : Поради големиот број модели, сликите на некои модели не се направени, ве молиме погледнете го моделот на насловот.). Куќиштето е изработено од јасен поликарбонат и флексибилни материјали, неговата тенка форма лесно се лизга во и надвор од џебовите додека рабовите ви даваат самоуверено држење Додека Се Јавувате, Пишувате Пораки, Играте И Селфи. Куќиштето подигна рамки за подигнување на екранот и камерата од рамни површини и спречување на кршење или гребење на екранот и камерата. Сите карактеристики и исечоци на копчињата се таму каде што треба да бидат, оставајќи многу простор околу исечоците Компатибилни со лесно поврзување. Цврсто се вклопува на вашиот телефон. Ако имате било какви прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не Преку Е-пошта. Карактеристики : - Компатибилен Модел : Компатибилен со i Phone 7. (Не е компатибилен Компатибилен со други модели на телефони) - опции со Повеќе бои-Индивидуални позлатени клучеви + позлатена рамка за фотографии со фини дупки-Обезбедува доволна заштита и спречува гребнатини, чипови и нечистотија од секојдневна употреба.- Удобен, тенок дизајн на куќиште.- Поставете се совршено за лесен пристап до сите копчиња, звучници и слот за полнач без додавање на големо.- Светли бои, убави подароци Компатибилни со девојки, дами, момчиња. Нема да го пропуштите!Што има Во Пакетот : 1сјасен Случај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи