.

.

New
2g Отклучен Постар Мобилен Телефон, Големи Копчиња Мобилен Телефон За Стари Лица со 2.8 Екран, 9 Броеви На Кратенки, Факел, За Постари Лица, Родители

2g Отклучен Постар Мобилен Телефон, Големи Копчиња Мобилен Телефон За Стари Лица со 2.8 Екран, 9 Броеви На Кратенки, Факел,

DEN 795.52

Стока
Во продавницата

Светлото исто така може да се вклучи и користи кога телефонот е исклучен или екранот е заклучен.8 На Екранот : телефонот е дизајниран со 2. 9 Броеви : телефонот поддржува поставување на 9 семејни броеви, а постариот може да остварува повици едноставно со долго притискање на соодветните копчиња со броеви, што е погодно и брзо. Со Светло За Итни Случаи : Страничен клуч за вклучување на фенерчето, што е погодно и брзо се гаси ноќе за да се најдат предмети. 9 Броеви : телефонот поддржува поставување на 9 семејни броеви, а постариот може да остварува повици едноставно со долго притискање на соодветните копчиња со броеви, што е погодно и брзо. Со Светло За Итни Случаи : Страничен клуч за вклучување на фенерчето, што е погодно и брзо се гаси ноќе за да се најдат предмети.Спецификација : Тип На Ставка : 2g Постар Материјал За Мобилен Телефон : Големина На Апсскрин : 2.8 ВО HD непропустлив екран, подобрување на пропустливоста на екранот и враќање на вистинските бои. Телефонски Информации : овој мобилен телефон поддржува емитување на името и бројот на дојдовниот повик и го поддржува читањето на текстуалната порака со јасен квалитет на звукот и гласен глас.Јазици : англиски (стандардно), француски, arпски, германски, Тајландски, руски, шпански, португалски, Виетнамски, Полскикако Да Се Користи : Притиснете И задржете го прекинувачот за употреба. Светлото исто така може да се вклучи и користи кога телефонот е исклучен или екранот е заклучен.8 ВО HD непропустлив екран, подобрување на пропустливоста на екранот и враќање на вистинските бои. Телефонски Информации : овој мобилен телефон поддржува емитување на името и бројот на дојдовниот повик и го поддржува читањето на текстуалната порака со јасен квалитет на звукот и гласен глас. 3д Големо Копче : Големо 3Д големо копче со големо растојание, кое не може да се притисне по грешка, погодно за користење на старешините.

Карактеристики на производот

Item Type:
2G Senior Cellphone
Material:
ABS
Screen Size:
2.8in
Card Slot:
Standard card (large card), double card, double standby, supporting T card
Camera:
1.3 MP
Network Format GSM:
850, 900, 1800, 1900MHZ
Machine Memory:
32MB, 64MB
Built in Polymer Lithium Battery:
13800mAh
Functions:
Camera, radio external playback, Bluetooth, built in games, video recording, MP3, MP4, big earpiece, side key dual flashlight, recording, weather forecast, number location, alarm clock, calendar, calculator, family number 9 groups, F30 super large BOX multimedia speaker, 300 groups of phone book.
Languages:
English (default), French, Arabic, German, Thai, Russian, Spanish, Portuguese, Vietnamese, Polish
How to Use:
Press and hold the switch to use.:
Package List:
1 x 2G Senior Cellphone:
1 x Manual :
1 x Charging Cable:
Note:
Only be used if the country supports this frequency band GSM:
850, 900, 1800, 1900 MHz
Свеж

Поврзани производи