.

.

New
Краток ракав за маичка за маички за машка машка мачка со кратки ракави

Краток ракав за маичка за маички за машка машка мачка со кратки ракави

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

85% полиестер, 15% памук. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Иконата за кратки ракави RVCA ја карактеризира технологијата за да ве одржи ладно и суво, без оглед на тренингот. Направено од поли памучна ткаенина третирана во Drire Lease, оваа маица за влага, маица за брзо сушење има прилагодено брендирање на колекција VA Sport, деколте на екипажот, кратки ракави и прикажани во вратот. Drirelease полиестерски памучен дрес. Влажност за влага за брза удобност за сушење. Редовно вклопување / деколте на екипажот. 85% полиестер, 15% памук. За RVCA, станува збор за денес, утре и живот како голема слика. Станува збор за инспирирање на нашата генерација, обезбедување на нешто супстанција и култура и пред сè што го прави тоа со интегритет и како обединето семејство, блиска плетена заедница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи