.

.

New
Авантура Време Маршал Ли Пинт Стакло

Авантура Време Маршал Ли Пинт Стакло

DEN 287.20

Стока
Во продавницата

Печатени на обоени стакло. Содржи 16 унци од вашиот омилен пијалок. Маршал Ли (полно име : Маршал Ли Кралот Вампир), е родово заменета верзија На Марселин, создадена од оригиналната дизајнерка На серии, Наташа Алегри, која е претставена во "Фиона и Торта". Во епизодата, тој е виден како присуствува на Биеналето На Гумбол На Принцот гумбол. Исто Како И Фиона И другите, Маршал Ли е од имагинацијата На Ајс Кинг, иако Марселин ја раскажуваше својата приказна во "Лошо Мало Момче". Се чини дека неговата кожа гори на сончева светлина во епизодата, како и повеќето вампири и марселин. тој игра голема улога во "Лошо Мало Момче", обидувајќи се на различни начини Да ја измами Фиона да ја признае својата љубов кон него.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи