.

.

New
FQZWONG MIDI фустани за жени лето обичен плажа за одмор на плажа замалување моден празничен клуб за одмор што излегува одморалиште на одморалиште

FQZWONG MIDI фустани за жени лето обичен плажа за одмор на плажа замалување моден празничен клуб за одмор што излегува одморалиште

DEN 1148.80

Стока
Во продавницата

❤ Нашите дизајнери се посветени на создавање убави модни предмети со најдобар квалитет за девојчиња и жени низ целиот свет. Деталите за големината можете да ги видите на сликата за споредба пред да купите; 2. Occacion : Casual / Daily / Home / Wank Out / Shonging / Шопинг / одмор / одмор / патување / патување / викенд / BBQ / ноќ Out / Clubwear / Cocktail / Evening / Party / Pub / Dinner / Romantic Date / Wedding / Fashion Photoshoot / Chic Street Wear / Work / Office. Поради секој различен дисплеј, осветленост и заситеност на бојата, ве молиме разберете малку разлика во бојата. Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликите.➤This Casual Dress For Women Will Perfectly Meet All Your Fashion Style Meet Whatever You Pair With, Like Мали додатоци, јакни, облека од тексас, кожа за надворешна облека, палто, кардиган, високи потпетици, сандали, патики, станови, дури и флип -флоп, овој женски фустан секогаш може да создаде разновиден стил и да се прилагоди на различни температури и секоја сезона пролетно лето 2022 година зима .✔q : Дали ткаенината е истегната? ✔а : Да! Ткаенината е прилично истегната, соодветна за целата форма на телото. Еластичниот материјал совршено ја гушка вашата фигура и сечењето создава заводлива силуета. ★★ FQZWONG нови изданија секој ден : Имаме голем број на модерни дами облека. dusty rose dress 60s dress plaid skirts for women house dress for women mesh dress for women sexy club tennis skirt prom dresses for teens short sleeve tunic dress maxi short sleeve dress black maxi dress suspender dress two piece dress Камо венчаници секси џемпер фустан каки фустан галаксиски фустан чиста кратка ракав фустан црна кожа здолниште домашни фустани за жени асиметрични здолништа маица фустан мачка фустан принцеза фустан фустан за девојки сончоглед фустан виолетова макси фустан.✔q : Дали овој каузален фустан е точно на големината? Деталите за големината можете да ги видите на сликата за споредба пред да купите. Класични карактеристики на облекување, направете го овој обичен фустан погоден За сите прилики, без оглед на формална или обична или забава или клуб, свадба дури и работа или канцеларија. Може да се облече нагоре или надолу во зависност од оваа пригода. Фустан со маица со здолниште за жени жолто здолниште боемски фустан маица фустан златен фустан девојки 2023 фустан момчиња кошула црна фустан зелена фустан од рамо макси фустан виолетова фустан женски породилен фустан летен кожен долна облека за жени кафеава здолниште готска долна облека за жени 2021 Гроздобер фустан бохо макси фустан жолт фустан за жени фустан со џебови без ремен фустан црвен фустан за жени Пепелашка фустан краток ракав макси фустан долна облека плус големина училиште девојче. Како што се Круз, дипломирање, свадба гостин, матурска, формална забава за коктел, клуб, датум ноќ, вечери, деловна работа, игра, подарок за Денот на мајката, отворено или специјални прилики. ➤ Обичните маѓепсани фустани со одлично тенок вклопување и совршена пристојна ткаенина со висок квалитет, атрактивна свежа боја ве тера да сакате лето, сонце и плажа. Упатство за миење : машина за миење на машината, ладно миење на рацете, суво на воздухот, ниско железо доколку е потребно; 3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи