.

.

New
Soldax Electric Baby Swing, Baby Rocker, лулка столче лулка за замав, прилагодливи креветчиња во кревет, автоматска корпа за креветчиња за лепење, безбеден кревет, најдобар кревет за

Soldax Electric Baby Swing, Baby Rocker, лулка столче лулка за замав, прилагодливи креветчиња во кревет, автоматска корпа за

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Со големина : Пред да купите шетач, погледнете ги деталите за бебето и табелата со големина. Ова е шарм на нашиот дизајн на производи. Функција : Автоматско столче за лулка, може да се прилагоди брзина на замав од 5 брзини, 3 тајминг на замав (15 мин, 30 мин, 45 мин) далечински управувач, интелигентен Контрола. Нашата креветче за бебиња може лесно да се инсталира за само 5 минути со јасна инструкција., Плус запечатени во кутијата, ќе има мирис во кутијата. Големина на корпа за спиење од 82 см, разумна длабочина и дизајн на должина, ефикасно се грижат за 'рбетот на бебето и го прават бебето поудобно. 【Заштедете простор и преносен】 Овој замав за бебе има многу моќна функција за преклопување и заштедува простор. Откако ќе се собере количката, ставете ја на вентилирано место и користете ја. 【Мултифункционален дизајн】 Овој бебешки басинет не е само басинет, туку и замав за бебе, тој исто така има прилагодлива трева, ефикасно блокирана директна светлина, им дава на бебињата добар сон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи