.

.

New
Eioflia погон вратило Флекс кабел пропелер бакарна цевка кучиња реквизит орев 350мм RC погон RC Boat Flex вратило RC делови за брод за RC делови од брод 4мм

Eioflia погон вратило Флекс кабел пропелер бакарна цевка кучиња реквизит орев 350мм RC погон RC Boat Flex вратило RC делови

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Материјал : Метал. Должина : 350мм. Дијаметар : 4мм. Број на модел : делови од брод на РЦ. За типот на возилото : чамци. Материјал : Метал. Должина : 350мм. Дијаметар : 4мм. Број на модел : делови од брод на РЦ. За типот на возилото : чамци. Материјал : Metal Model Број : RC чамци Делови за возило Тип на возило : Boats Diameter : 4mml должина : 350mmpackage Вклучува : 1 x Flex вратило1 x бакарна цевка 1 пластична цевка 1 x Washer1 x Drive Dog1 x PROP NUT100% Задоволство од поврат / размена : висок квалитет и 100% задоволство Со гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не. Да обезбедите задоволителна услуга. Пакет, вклучувајќи 1 x Flex Shaft1 X бакарна цевка 1 X пластична цевка 1 x Washer1 x Drive Dog1 x Prop Otur.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи