.

.

New
Симпатична Балерини Ѕид Налепница, Сопствено Име, Балет Расадник Ѕид Налепница, 3Д Печатење, Позадина, Балерини Дома Декор Спална Соба, Ѕид Уметност Пресече КА581

Симпатична Балерини Ѕид Налепница, Сопствено Име, Балет Расадник Ѕид Налепница, 3Д Печатење, Позадина, Балерини Дома Декор Спална

DEN 975.84

Стока
Во продавницата

Материјал : Висококвалитетна Технологија Винил. Лесна Апликација, испраќаме инструкции, но тоа е само КОРА И СТАП можете да ја отстраните вашата налепница без да го оштетите ѕидот. Направено со германски материјал и доставено СО ПРИОРИТЕТНА ПОШТА НА ФЕДЕКС. Подоцна, повторете ја постапката со другата половина. Отстранете ги меурчињата и проверете дали аглите се правилно залепени на ѕидот. Сега, истегнете ја налепницата и залепете ја првата половина на ѕидот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи