.

.

New
НАЛЕПНИЦА ЗА Налепници WKRP-Налепница Графички-Автоматски, Ѕид, Лаптоп, Ќелија, Налепница За Камиони За Прозорци, Автомобили, Камиони

НАЛЕПНИЦА ЗА Налепници WKRP-Налепница Графички-Автоматски, Ѕид, Лаптоп, Ќелија, Налепница За Камиони За Прозорци, Автомобили,

DEN 60.48

Стока
Во продавницата

Налепницата за браник ќе трае со години! Лесен за нанесување и лесен за отстранување. Направено со најквалитетна опрема винил и мастило! Ако поседувате автомобил, налепниците се одличен начин за прилагодување на неговата надворешност и додавање личен допир без трошење богатство. За среќа, налепниците можат да додадат навистина кул допир на вашиот автомобил ако се одлучите за висококвалитетни производи. Овие лепливи налепници се нанесуваат брзо и лесно и може да се отстранат во секое време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи