.

.

New
5 компјутери само-затворање на капачиња за паста за заби + 6 пакувања силиконски држач за четки за заби, монтиран самостојно лепило куки-бели

5 компјутери само-затворање на капачиња за паста за заби + 6 пакувања силиконски држач за четки за заби, монтиран самостојно

DEN 848.00

Стока
Во продавницата

Чувајте ја бањата без хаос : Дизајнот за само-запечатување ја задржува цевката паста за заби затворена и уредна. Избегнувајте акумулација на паста за заби и да го обоите бројачот за бања. Мулти-намена кука : Нема проблеми со адхезија и совршено вклопуваат за брич, четка за заби, пенкало, приклучок за жица, итн. Податоци за бања, кујна, дневна соба, станете креативни и ќе најдете повеќе намени, тоа е сигурно. Заштедете пари и време : Нашиот стискач на цевки за паста за заби дистрибуира совршена количина на паста за заби секој пат, тоа ќе ви помогне да го намалите отпадот и да заштедите пари. Супериорен квалитет : Креативните куки се изработени од силиконски степен на храна, тој е мек и здрав, лесен и водоотпорен, отпорен на температура, нема да изгуби адхезија со текот на времето. Гаранција : Ако имате прашање, ве молиме контактирајте не на прв пат, ние ќе ви дадеме 100% задоволни услуги. Ние гарантираме да ви дадеме поврат или поврат. Чувајте ја бањата без хаос : Дизајнот за само-запечатување ја задржува цевката паста за заби затворена и уредна. Избегнувајте акумулација на паста за заби и да го обоите бројачот за бања. Мулти-намена кука : Нема проблеми со адхезија и совршено вклопуваат за брич, четка за заби, пенкало, приклучок за жица, итн. Податоци за бања, кујна, дневна соба, станете креативни и ќе најдете повеќе намени, тоа е сигурно. Заштедете пари и време : Нашиот стискач на цевки за паста за заби дистрибуира совршена количина на паста за заби секој пат, тоа ќе ви помогне да го намалите отпадот и да заштедите пари. Супериорен квалитет : Креативните куки се изработени од силиконски степен на храна, тој е мек и здрав, лесен и водоотпорен, отпорен на температура, нема да изгуби адхезија со текот на времето. Гаранција : Ако имате прашање, ве молиме контактирајте не на прв пат, ние ќе ви дадеме 100% задоволни услуги. Ние гарантираме да ви дадеме поврат или поврат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи