.

.

New
Рунхомал Девојки Сјајна Риба Скали Балет Танц Туту Фустан Трико Уметничко Лизгање Натпревар Костим

Рунхомал Девојки Сјајна Риба Скали Балет Танц Туту Фустан Трико Уметничко Лизгање Натпревар Костим

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Полиестер, Спандекс. Миење Раце Само. Балетскиот Трико Фустан е изработен од полиестер и спандекс материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ремени за рамо, блинг-блинг сирена врвот елече печатени со риба скали шема. 3 слоеви набраздено здолниште е прикачено околу половината. 2 слоја мрежа, горниот мрежен слој со сјај, 1 слој органза. Погоден за празнично облекување, часови по танцување, гимнастички вежби, сценски перформанси итн. Сетот Вклучува : 1 парче Балет Трико Фустан Состојба : Ново Со Ознака Материјал : Полиестер, Спандекс Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина За Деца-|Градите-|Половината- - Рамо До Меѓуножје - - - | - - - Должина На Фустан (Исклучи Ремени) -3 T-|-3 T|-20.0"/50cm-|-20.0"/50cm-|-16.0"/41cm-|14.5"/37cm- -4|-4 Years-|-20.5"/52cm-|-20.5"/52cm-|-17.0"/43cm-|15.5"/39cm- -5|-5 Years-|-21.0"/54cm-|-21.0"/54cm-|-18.0"/45cm-|16.0"/40cm- -6|-6 Years-|-22.0"/56cm-|-22.0"/56cm-|-18.5"/47cm-|16.5"/42cm- -8|-8 Years-|-24.0"/61cm-|-24.0"/61cm-|-19.0"/49cm-|18.0"/45cm- -10-|-10 Years|-26.0"/66cm-|-26.0"/66cm-|-21.0"/53cm-|19.0"/48cm-.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи