.

.

New
Смешни Ајкули Бенто Кутија Двослоен Се-Во-Едно Редење Контејнер За Ручек Со Лажица За Пикник Работа Патување

Смешни Ајкули Бенто Кутија Двослоен Се-Во-Едно Редење Контејнер За Ручек Со Лажица За Пикник Работа Патување

DEN 416.00

Стока
Во продавницата

Пп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврста и издржлива,со двослоен дизајн и запечатување на бенто кутијата,може да спречи истекување или мирис на храна да избега од кутијата и да ја одржува храната свежа. Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере во едно вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење. Лесен За Носење : со фер големина и тежина,можете да ја ставите кутијата за ручек во вашата торба,лесна за отворање и затворање со помалку напор и лесна за чистење,погодна за возрасни да работат,вежбаат,кампуваат и патуваат. Дизајн на партиција : генијалниот дизајн на партицијата може да спречи мешање на храната заедно,одделен зеленчук,овошје и закуски,да го задржи оригиналниот вкус на храната и да ви овозможи да уживате во вкусниот ручек. Прилика : оваа модна кутија за ручек е погодна за патување,земање оброци,овошје,кампување и патување, опремена е со рачки,кои се многу лесни и преносливи, нема да донесе непријатности за вашето патување. Пп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврста и издржлива,со двослоен дизајн и запечатување на бенто кутијата,може да спречи истекување или мирис на храна да избега од кутијата и да ја одржува храната свежа. Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере во едно вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење. Лесен За Носење : со фер големина и тежина,можете да ја ставите кутијата за ручек во вашата торба,лесна за отворање и затворање со помалку напор и лесна за чистење,погодна за возрасни да работат,вежбаат,кампуваат и патуваат. Дизајн на партиција : генијалниот дизајн на партицијата може да спречи мешање на храната заедно,одделен зеленчук,овошје и закуски,да го задржи оригиналниот вкус на храната и да ви овозможи да уживате во вкусниот ручек. Прилика : оваа модна кутија за ручек е погодна за патување,земање оброци,овошје,кампување и патување, опремена е со рачки,кои се многу лесни и преносливи, нема да донесе непријатности за вашето патување. Печатена Се-Во-Едно Кутија За Ручек Бенто Возрасни Еднократно Редење Контејнери За Ручек Со Поделени Прегради и Рачка за Пикник Работа Патување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи