.

.

New
Миризба за машки Timberfleece Bowhunter

Миризба за машки Timberfleece Bowhunter

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Затворање на патент. 100% полиестер. Мирисот-LOK активиран јаглерод практично го елиминира мирисот и значително ја намалува можноста за откривање. Целосен преден патент и дополнителна висока јака за крајна заштита на мирисот. Активирајте ја облеката пред употреба на полето. Место во фен за домаќинства на висока топлина за 40 мин.; Веднаш чувајте во контејнер со тесен воздух. За најдобри резултати, чувајте ја торбата наредена со миризба-LOK. Повторете го процесот на секои 30-40 часа на употреба. Не користете комерцијални фен. ЦН. За ловците кои сакаат смртоносна скришум и врвна удобност отпорна на ветер, јакната „Тимберфлеи Боухунтер“ е за вас. Мирисот LOK® ја стилизираше оваа јакна за да даде одлични можности за движење и зона на можности од 360 °.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи