.

.

New
Akebono EUR1473 EURO Ultra Premium керамички диск сопирачки подлога, сива

Akebono EUR1473 EURO Ultra Premium керамички диск сопирачки подлога, сива

DEN 1231.68

Стока
Во продавницата

Направено во САД. Димензии на пакетот : 9.398 CMS L x 16.51 CMS W X 8.382 CMS H. Земја на потекло : Соединетите држави. Тежина на пакет на артикли : 1,224 килограми. Направено во САД. Димензии на пакетот : 9.398 CMS L x 16.51 CMS W X 8.382 CMS H. Земја на потекло : Соединетите држави. Тежина на пакет на артикли : 1,224 килограми. Акебоно е јапонски производител на компоненти за автомобили, мотоцикли, возови и индустриска машинерија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи