.

.

New
LXX Дрвен Триаголник Полица За Складирање Полица Ѕид Полица Во Декоративен Дисплеј Решетката Дневна Соба Спална Соба Детска Соба Декорација G/C/S

LXX Дрвен Триаголник Полица За Складирање Полица Ѕид Полица Во Декоративен Дисплеј Решетката Дневна Соба Спална Соба Детска

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

1.Кршење на традиционалната форма на виси плочи, а во исто време, може да биде украсена со декоративни домашни ѕидови. 2.Производот прифаќа табла од цврсто дрво, која е здрава и еколошка, издржлива и издржлива, не е лесно да се деформира и има природна боја, ја одржува природната боја на цврсто дрво, а текстурата е природна и убава. 3.Овој стил на полици е полн со декоративно и интензивно додавање или акцент на кој било ѕиден простор, совршен за складирање и прикажување книги, играчки, колекционерски предмети, растенија итн. 4.Триаголна форма, визуелно носи функција за стабилност, користејќи градиент боја, Повеќе бои за избор, секоја боја е погодна за различни средини. 5.Погоден за ѕид во дневната соба, декорација на спалната соба, канцелариски ѕид итн. Спецификации : тип На Ставка : дрвена полица за складирање на тригон материјал : Борова Големина на Дрво : 56 * 34 * 10смпакување Листа : 1х дрвена полица за складирање на тригонсамо горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа дозволената грешка при мерењето е +/- 1-2см.Инсталација : Порамнете ги коси дупките на картичката, порамнете ги жлебовите од двете страни на подот и закачете ги завртките на резервираните дупки. По продажбата : можеби нема да можеме да се осигураме дека секоја трансакција е совршена, но апсолутно ги штитиме интересите на сите клиенти! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние останатите ќе ви го решиме!Датумот на испорака на производот е 10-25 дена, во зависност од вашата земја или регион, ве молиме бидете трпеливи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи