.

.

New
ЧАНТА За Четка За Шминка ЗАРСИО Козметичка Кеса Кутија За Молив За Пенкало Складирање отпорно На Прашина Со Делител, Црно

ЧАНТА За Четка За Шминка ЗАРСИО Козметичка Кеса Кутија За Молив За Пенкало Складирање отпорно На Прашина Со Делител, Црно

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Таа има 9 еластична лента слотови за одредување ефект. Намалете ја нередот и заштедете простор. Може да собере парфем, кармин, ајлајнер, комплети козметички четки од 22 парчиња.в. Мека проѕирна ПВЦ, флексибилна тврда обвивка покриена со најлон отпорен на вода,преклоплива и лесна за бришење со силен и мазен патент. Издржлив и отпорен на гребење, заштитете ги вашите четки молив и вашите personal предмети. Лесната и пренослива, совршена големина може да обезбеди да ја однесете насекаде. Таа има 9 еластична лента слотови за одредување ефект. Намалете ја нередот и заштедете простор. Може да собере парфем, кармин, ајлајнер, комплети козметички четки од 22 парчиња.в. Мека проѕирна ПВЦ, флексибилна тврда обвивка покриена со најлон отпорен на вода,преклоплива и лесна за бришење со силен и мазен патент. Издржлив и отпорен на гребење, заштитете ги вашите четки молив и вашите personal предмети. Лесната и пренослива, совршена големина може да обезбеди да ја однесете насекаде. 1 x Шминка Четка Торба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи