.

.

New
Inинмор женски велосипедски шорцеви вежба вежба за јога шорцеви половина панталони со џебови

Inинмор женски велосипедски шорцеви вежба вежба за јога шорцеви половина панталони со џебови

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Спортот е бесконечен. Убавината на природното здравје ви припаѓа. Најновиот дизајн на панталоните за јога е уникатен, роман и креативен. Вие сте заслужени да го имате. Постигнато со ткаенина од 4 пат заедно, ова создава рамна, удобна цвест изгледа стилски. Нашата ткаенина е дизајнирана совршено да се спротивставува на вашето тело, давајќи ви е рационализиран изглед. Power Flex Pantans Pantans Pants се создаваат од мешавина од 4 -тата ткаенина за истегнување и е дизајнирана да ја отстрани влагата од вашето тело, обезбедувајќи максимална удобност. Сувото губење, дишењето, мекото и материјалното количество на кожата за да ве одржат. Гусеше препоните за поголема слобода на движење. Постигнато со ткаенина од 4 пат заедно, ова создава рамна, удобна цвест изгледа стилски. Две странични џебови достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5.2", 5,5 "Телефон, картички, клучеви и сите мали нешта. , велосипедизам, дневна и секојдневно секојдневно облекување. Тие се направени од истото одлично не гледање и се одлични за потопло време или цела година. Види преку и четиринасочен материјал за истегнување за да промовирате компресија и поддршка, давајќи ви е рационализиран изглед. Зимомор јога шорцеви ќе бидат најдобриот пар панталони за јога што некогаш сте ги поседувале. Полиестер/спандекс. Затворање на патент. Црно и печатено- 88% полиестер и 12% ликра. Греј : 45% најлон, 43% полиестер и 12% ликра. 332.335,336,378,389 : 85% полиестер и 15% спандекс. Брзо сушење, дишење , мека и кожа што е пријателска со кожата се потти Чувајте се кул. Gusseted Crotch за поголема слобода на движење. Две странични џебови достапни за 4 ", 4,7", 5 ", 5.2", 5,5 "Телефон, картички, клучеви и сите мали нешта. Под -патент џеб за безбедносно складирање. 10 "Inseam. Не-гледање, влага, дишење, удобна, истегната ткаенина и висок квалитет. Половина панталони хулахопки со должина на коленото : мазни, хигроскопски, испуштање на пот, отпорни на абење, без пилиња и без бледнее. Идеално за јога, трчање , тренингот, вежбање, фитнес, обука, возење велосипед, дневна и секојдневно секојдневно носење. Зимомор јога шорцеви ќе бидат најдобриот пар јога панталони што некогаш сте ги поседувале. Загарантирано : Ако не сте задоволни, вратете ги купените предмети за целосна наплата . Дишењето , меки и материјални материјали за кожата што е пријателски за кожата за да ве одржат кул. малите работи. Под -патент џеб за безбедносно складирање. 10 "Inseam. Не-гледање, влага, дишење, удобна, истегната ткаенина и висок квалитет. Половина панталони хулахопки со должина на коленото : мазни, хигроскопски, испуштање на пот, отпорни на абење, без пилиња и без бледнее. Идеално за јога, трчање , тренингот, вежбање, фитнес, обука, возење велосипед, дневна и секојдневно секојдневно носење. Зимомор јога шорцеви ќе бидат најдобриот пар јога панталони што некогаш сте ги поседувале. Загарантирано : Ако не сте задоволни, вратете ги купените предмети за целосна наплата .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи