.

.

New
МОИЛ АНТИЧКИ ВАЗИ Ботаничко платно wallидна уметност, куќно растение за печатење Постер 12 x 15 инчи сликарство за декорација за домашна дневна соба бања бања

МОИЛ АНТИЧКИ ВАЗИ Ботаничко платно wallидна уметност, куќно растение за печатење Постер 12 x 15 инчи сликарство за декорација

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Големина на платно уметнички дела : Големината на уметничкото дело на платно е околу 12 x 15 инчи. Два начина да се обесат : метални куки се инсталираат на задниот дел од плакатот на платното, што може да се обеси директно откако ќе пристигне производот. Исто така, има заграда во пакетот на плакат на платно, и можете да ја ставите директно на масата по инсталирањето на заградата. Одличен материјал : Изработено од одлично платно и мастило, кои се издржливи, не се лесни за солзи, а не лесно да се избледат. Користејќи одлична технологија за печатење со висока дефиниција, шемата е јасна. Одличен wallиден декор : Совршен за домашни wallидови, како што се дневна соба, спална соба, соба за гости, канцеларија и други. Најдобар декор : Со инспиративен јазик, погоден за украсување на различни простори како што се дом, дневна соба, канцеларија, итн. Овие производи имаат модерен изглед. Големина на платно уметнички дела : Големината на уметничкото дело на платно е околу 12 x 15 инчи. Два начина да се обесат : метални куки се инсталираат на задниот дел од плакатот на платното, што може да се обеси директно откако ќе пристигне производот. Исто така, има заграда во пакетот на плакат на платно, и можете да ја ставите директно на масата по инсталирањето на заградата. Одличен материјал : Изработено од одлично платно и мастило, кои се издржливи, не се лесни за солзи, а не лесно да се избледат. Користејќи одлична технологија за печатење со висока дефиниција, шемата е јасна. Одличен wallиден декор : Совршен за домашни wallидови, како што се дневна соба, спална соба, соба за гости, канцеларија и други. Најдобар декор : Со инспиративен јазик, погоден за украсување на различни простори како што се дом, дневна соба, канцеларија, итн. Овие производи имаат модерен изглед. Најдобра идеја за подароци : Може да биде одличен подарок за вашите loversубовници, семејство, роднини, соученици, пријатели или соработници. Погоден за родендени, годишнини, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи