.

.

New
Луна вампир #2 варијанта за картички за картички за в Valentубените

Луна вампир 2 варијанта за картички за картички за в Valentубените

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Луна Вампир #2 (од 3) Ден на в Valentубените картички VAR IDW Издаваштво (w/a/ca) Јасмин Шеик од гигантските летачки глави на вселенските богови! Завршувања на танцот, продавници за миленичиња, мориња на гејки! Замислете го сето тоа, во просторот за чудовишта. И тоа не е сè! Кој некогаш би помислил дека Луна ќе толерира цимер? И толку симпатична исто така! *Вклучен е незгоден loveубовен интерес*.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи