.

.

New
Тестер на тестер на батерија Doitool Волт мерач на волт -мерач 1PCS тестери за батерии за батерии на копчето AAA C D 9V 1.5V, тестер за проверка на батерии за мали батерии тестер

Тестер на тестер на батерија Doitool Волт мерач на волт -мерач 1PCS тестери за батерии за батерии на копчето AAA C D 9V 1.5V,

DEN 1051.20

Стока
Во продавницата

Изработени од високо квалитетни материјали, издржливи и практични. Проверува ниво на моќност на сите батерии од 1,5 V 9 V. Лесен за читање, мерачот кодирано во боја означува ниво на моќност. Ставете ја батеријата помеѓу двете точки на тестер на батеријата и екранот што е лесно за читање ќе ви каже веднаш дали имате Дуд, или ако можете да искористите уште неколку минути од траењето на батеријата. Универзален тестер за проверка на батеријата на копчињата AA AA C D 9 V. Опис Не за погодување кои батерии да ги чуваат и кои да се фрлат. Ова е тестер за капацитет на батеријата. Напонот е 1,5 V батерии за еднократна употреба и полнење, вклучувајќи : AA, AAA, или батерии на копчето AG серија, итн. AA AAA C D 9 V- изработен од високо квалитетни материјали, издржливи и практични.- Ставете ја батеријата помеѓу двете точки на тестот Избави уште неколку минути од траењето на батеријата. Тестер за проверка на батеријата за мали батерии тестери на ниво на живот на батеријата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи