.

.

New
Компатибилен филтер за масло од не'рѓосувачки челик xshmtsy компатибилен

Компатибилен филтер за масло од не'рѓосувачки челик xshmtsy компатибилен

DEN 676.80

Стока
Во продавницата

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување!. Број на дел : PC145 X. Белешки : Предметот продава еден дел, сликата покажува различни агли. Филтри за масло од не'рѓосувачки челик. Дел# : PC145 X. Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување!. Број на дел : PC145 X. Белешки : Предметот продава еден дел, сликата покажува различни агли. Филтри за масло од не'рѓосувачки челик. Дел# : PC145 X. Fitment Please Проверете го филтерот и описот на вклопувањето за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување! Состојба100% Нов во фабрички оригинален пакет. FILTERSPC145 X.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи