.

.

New
Allntrends за џемпери за возрасни Вие не сте сами грди Божиќни врвни трендовски

Allntrends за џемпери за возрасни Вие не сте сами грди Божиќни врвни трендовски

DEN 335.04

Стока
Во продавницата

Големини на унисекс на возрасни. Ткаенина со најдобар квалитет, пријатна мека и удобна. Ткаенина со најдобар квалитет, пријатна, мека и удобна. Секое печатење доаѓа на видови на облека за да одговараат на секоја пригода, секое време. Од долгогодишно искуство, препорачуваме да го измиете внатре-надвор со ладна вода и да немате фен за најдобри резултати. Убаво унисекс редовно вклопување направено од 50% памук, 50% полиестер. Не се мешајте со понудите за графикони со големина- тоа е различно од нашата! Ако ви требаат повеќе информации или имате какви било проблеми или прашања, ве молиме не двоумете се и контактирајте не. Возрасни големини на унисекс- за најдобро вклопување и лесен начин да ја изберете вашата совршена големина, погледнете на сликата што ја создадовме со табелата со големина и водич.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи