.

.

New
Дозер за Бел Сапун Со Античка Месинг Пумпа-Диспензер За Стаклени Шишиња 16оз За Течен Сапун, Лосион или Шампон со Индустриско Премотување Назад

Дозер за Бел Сапун Со Античка Месинг Пумпа-Диспензер За Стаклени Шишиња 16оз За Течен Сапун, Лосион или Шампон со Индустриско

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Со дијаметар од 8 1/4 "висок за 2 3/4", белиот диспензер за сапун со античка месинг пумпа е совршена големина за секојдневна употреба. Вклучува Индустриски премотајте силиконски подлога што не се лизга за да го одржите вашиот диспензер на место и да спречите лизгање или излевање.Може погодно да се стави на суетата во бањата, кујнскиот мијалник или која било плоча. Изработен од висококвалитетен стаклен материјал, овој диспензер за сапун може да собере до 2 чаши течен сапун, лосион за тело, сапун за садови, средство за дезинфекција на раце и многу повеќе. Воведување на нашиот елегантен и шармантен диспензер за бел сапун со античка месинг пумпа, совршен за додавање на допир на гроздобер стил во вашата бања или кујна. Диспензерот вклучува И индустриски силиконски подлога за лизгање што не се лизга за Да го задржи на место и да спречи лизгање или излевање. диспензерот за сапун од стаклени шишиња : дозерот за бел сапун со античка месинг пумпа е изработен од висококвалитетен стаклен материјал и може да собере до 2 чаши течен сапун, лосион за тело, сапун за садови, средство за дезинфекција на раце и многу повеќе. Доаѓа со метална пумпа од 2 кубика која е лесна за употреба и обезбедува сапун непречено и ефикасно. Ве молиме имајте предвид дека месинг пумпата не е сјаен месинг и шишињата во боја можеби не се соодветни за налепници, но може да се користат со винилни налепници. Погоден само за течен сапун, не се препорачува за сапун за пенење. Полнење и еколошки, овој диспензер за сапун е одличен избор за оние кои сакаат да го намалат својот јаглероден отпечаток.Може погодно да се стави на суетата во бањата, кујнскиот мијалник или која било плоча.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи