.

.

New
Најк Манодом Каки/Каки-Темно Сиво

Најк Манодом Каки/Каки-Темно Сиво

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Удобност за заштита од сонце. предност на најк ув машката тениска поло маица е изработена со ткаенина што ја отстранува потта што помага да се блокираат штетните сончеви зраци за максимална удобност на и надвор од теренот. стратешките мрежести и рамни шевови даваат суштинско дишење додека го минимизираат одвлекувањето на вниманието.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи