.

.

New
UKCOCO 24 Парчиња Капак За Приватност На Камерата Таблет Лаптоп USB Камера Заштитник На Таблети Капак На Веб Камера Заштитни Капаци USB Камера Алатка За Приватност На Кап?

UKCOCO 24 Парчиња Капак За Приватност На Камерата Таблет Лаптоп USB Камера Заштитник На Таблети Капак На Веб Камера Заштитни

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

КАПАЦИ ЗА ПРИВАТНОСТ НА КАМЕРАТА Заштита на вашата приватност и безбедност со овие навлаки против хакирање и против ѕиркање. КАПАКОТ НА КОМПЈУТЕРСКАТА ЛЕЌА користи не само практичен заштитен капак на веб-камерата, туку и заштитник за приватност, декорација,. БЕЗБЕДНОСНИ КАПАЦИ на КАМЕРАТА исто така, го штити објективот на фотоапаратот од прашина и го одржува во резолуција со висока дефиниција на сите начини. УСБ КАМЕРА ЗАШТИТНИК капакот на фотоапаратот е изработен од пластика со висока цврстина, што гарантира дека вашата приватност е заштитена за и траен временски период. ЛАПТОП ВЕБ КАМЕРА ОПФАЌА тие често можат да бидат за заштита на приватноста на лаптоп компјутери, сите-во-едно компјутери и друга електронска опрема која содржи камери. Пакетот Вклучува 24 х Карактеристики На Капаците На Камерата-Заштита на вашата приватност и безбедност со овие анти-хакерски и анти-ѕиркање Камера Го покрива Капакот На Компјутерската Камера. - Материјал : Пластични Капаци Таблет Камера. - Нашиот капак за капачиња за Леќи може да ја заштити вашата камера од Заштитни Капаци отпорни на гребење. - Изработен од пластичен материјал од висока класа, заштитниот капак на објективот на фотоапаратот е безбеден и КАПАЦИ НА УСБ-Камерата. - Тие ќе се одржи во текот на времето носат и солза период, економичен и издржлив Лаптоп Веб Камера Опфаќа. - Тие можат да бидат често за заштита на приватноста на лаптоп компјутери, сите-во-едно компјутери и друга електронска опрема која содржи Камери Компјутерски Леќи Покритие.Опис на стокатакомпјутерска Веб-Камера Во Меѓувреме заштитете ја веб-камерата на вашиот компјутер од гребнатини, удари и размачкување.десктоп камера единствениот начин да ја заштитите вашата приватност е да ја покриете камерата кога не ја користите.заштитник На објективот Некој може да ве гледа преку вашата веб камера, без воопшто да знаете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи