.

.

New
1999-02 Флорида Марлинс #15 Игра Користи Црна Маичка Име Плоча Отстранети 50 ДП42583-Игра Користи МЛБ Дресови

1999-02 Флорида Марлинс 15 Игра Користи Црна Маичка Име Плоча Отстранети 50 ДП42583-Игра Користи МЛБ Дресови

DEN 2623.84

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. 1999-02 Флорида Марлинс #15 Игра Користи Црна Маичка Име Плоча Отстранети 50 DP42583 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Флорида марлинс сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи