.

.

New
Ник Чаб Џорџија Булдози Врамени 15 х 17 Играч Колаж - Колеџ Плакети И Колажи

Ник Чаб Џорџија Булдози Врамени 15 х 17 Играч Колаж - Колеџ Плакети И Колажи

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Секој колекционерски доаѓа дизајниран со фотографија од играчот, нивниот домашен стадион и логото на тимот. Врамен е во црно дрво и официјално е лиценциран од НЦАА. Готовото парче е со димензии 15" х 17 "х 1" и е подготвено да виси во секој дом или канцеларија. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен ник Чаб сувенири. Грузија булдози сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи