.

.

New
Ipetboom Автоматско Пилешко Кокошарник Врата Гулаб Кафез Врата Влезна Врата Врата Гулаб Куќа Врата Нерѓосувачки Челик Птица Кафез Врата За Гулаб Птици Кафез Снабдува?

Ipetboom Автоматско Пилешко Кокошарник Врата Гулаб Кафез Врата Влезна Врата Врата Гулаб Куќа Врата Нерѓосувачки Челик Птица

DEN 486.24

Стока
Во продавницата

Тоа може да биде дома или во центар за одгледување гулаби, и може да се даде како подарок на вашиот пријател кој покренува гулаби. Тоа може да го заштити вашиот гулаб мансарда многу добро. Оставете го гулабот слободно да излета со кревање на рамката. Изгледот е едноставен и дарежлив, во согласност соesетиката на повеќето луѓе. Овој производ е извонредно изработен и издржлив и е широко сакан од повеќето луѓе. Добриот избор на материјали од нерѓосувачки челик ја прави вратата на кафезот потрајна. Опис дали сеуште барате врата од кафез погодна за гулаби? Нашата врата од кафезот е едноставна по изглед, но многу практична. Изработен е од многу добар нерѓосувачки челик и е издржлив. Можете да го користите за украсување на гулабот и за полесно влегување и излегување на гулабите.Карактеристики-Боја : - Материјал : Нерѓосувачки челик-Големина : 39,00Х26, 00Х1, 50см/15, 33Х10, 22Х0, 59ин - може многу добро да ја заштити вашата мансарда за гулаби. Оставете го гулабот слободно да излета со кревање на рамката.- Добар избор на материјали од нерѓосувачки челик ја прави вратата на кафезот потрајна . - Изгледот е едноставен и дарежлив, во согласност соesетиката на повеќето луѓе.- Може да биде дома или во центар за одгледување гулаби и може да се подари на вашиот пријател кој одгледува гулаби.- Овој производ е извонредно изработен и издржлив и е широко сакан од повеќето луѓе.Пакет Вклучувајќи 1 x Птица Кафез Врата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи