.

.

New
Јас LUV LTD Pewter Рамен Сад Печат Со Чарлс Рени Mackintosh Роуз Колона Дизајн 110mm

Јас LUV LTD Pewter Рамен Сад Печат Со Чарлс Рени Mackintosh Роуз Колона Дизајн 110mm

DEN 603.04

Стока
Во продавницата

Прекрасна Промена Плоча со Чувствував Поставата. Чарлс Рени Мекинтош Роуз Дизајн. Направено од Најквалитетен Калај. Висина : 10мм Ширина : 110мм. Рачно изработени Во Англија. Прекрасна Промена Плоча со Чувствував Поставата. Чарлс Рени Мекинтош Роуз Дизајн. Направено од Најквалитетен Калај. Висина : 10мм Ширина : 110мм. Рачно изработени Во Англија. Прекрасно рачно изработената плоча од калај е индивидуално рачно изработена од нашите фабрички работници. Доаѓа во црна кутија за подароци и би направил идеален подарок за секоја пригода. Високо полиран и завршен со келтски дизајн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи